EDS - 2017

eD system, a.s.

STRUČNÝ POPIS PROJEKTU

Implementace Microsoft Dynamics CRM pro společnost eD system, a.s.
Projekt probíhal ve spolupráci se společností CCV, s.r.o.
Hlavním cílem projektu bylo vytvořit ucelený systém pro budování vztahu se zákazníky, který bude podporovat všechny distribuční kanály společnosti eD' system Czech. Již v první fázi nasazení se realizovala podpora call centra a pipeline managementu – systému správy obchodních příležitostí.
 

ROZSAH PROVÁDĚNÝCH PRACÍ


 

O společnosti

eD system a.s. je předním distributorem IT a spotřební elektroniky ve Střední Evropě. Propojuje výrobce a poskytovatele služeb se širokým prodejním kanálem. Je oficiálním distributorem značek HP, Samsung, Acer, Western Digital, Canon, Microsoft a zásobuje e-shopy a prodejce IT a elektra např. CZC.CZ, Alza.cz, DATART, Amazon, Electro World, AUTOCONT nebo MALL.CZ.

 

Aktuality & novinky

29
10/2018

Realizované projekty

Doplnili jsme realizované projekty od roku 2002 do roku 2018
26
10/2018

Editovatelný Subgrid pro Dynamics CRM

Podívejte se na náhledy Editovatelného Subgridu v novém designu a s novými funkcemi. Můžete si také vyzkoušet nová řešení pro Dynamics CRM.
11
08/2015

Doplněk pro vytěžování dat

Připravili jsme nový doplněk do CRM, díky kterému lze na formuláři záznamu nebo ve zvláštní HTML stránce zobrazit libovolná data přímo z databáze.
24
07/2012

Dynamics CRM ARES Konektor

Vždy je důležité mít korektní informace o evidovaných společnostech a jejich statutárních zástupcích. K tomu velice dobře poslouží náš ARES konektor, který pracné vyhledávání identifikačních a kontaktních údajů udělá za vás. Vyvužívá pro to službu MFČR ARES.
24
07/2012

Dynamics CRM CrediCheck Konektor

Služba CreditCheck do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP….). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto zaktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem.

© ART&MIS, s.r.o. 2011