ART&MIS DATABOX - DATOVÉ SCHRÁNKY

Pro mnoho z našich klientů se Dynamics 365 For Sales nebo Dynamics 365 For Service stal primárním informačním systémem pro většinu pracovníků.

Proto jsme v minulosti vyvinuli modul do Dynamics 365 pro propojení se standardními rejstříky, jako je ARES, Merk nebo CreditCheck. 
Nyní jsme připravili i modul pro obsluhu Datových schránek.
 

Více informací

ART&MIS EDITOVATELNÝ SUBGRID

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro vytváření editovatelných oblastí (subgridy) v rámci detailního formuláře záznamu. Reaguje tak na častý požadavek uživatelů Dynamics CRM, kteří jsou zvyklí na komfort při vstupování dat, kterou jim umožňuje Excel. Tedy vkládat a upravovat informace bez otevírání editačních oken, přímo v seznamu záznamů.


Více informací

ART&MIS REGISTERS

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro propojení s registry ekonomických subjektů a firem jako je ARES, MERK a CreditCheck a umožňuje tak v samém základu evidovat korektní informace o zákaznících, partnerech, konkurentech nebo kontaktních osobách.


Více informací

ART&MIS LEADY CZ

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro komunikaci se službou Leady CZ. Služba Leady CZ umožňuje sledovat návštěvy a identifikovat návštěvníky na webových stránkách a z návštěv vytvářet do CRM Zájemce + Aktivity.

Díky této službě zjistíte, jaká konkrétní firma přišla na váš web, co jí na vašem webu zaujalo a doplní ověřené kontakty. Jen malé procento firem, co přijdou na váš web, se vám ozve. Díky Leady CZ víte, koho jste zaujali a můžete se mu ozvat vy jako první.


Více informací


ART&MIS SMARTDOC

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro generování DOCX a HTML souborů přímo z dat CRM s využitím inteligentních šablon. Dále je možné využití více šablon pro jeden dokument.

ART&MIS HANDY CALENDAR

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro zobrazení schůzek pro více uživatelů, zdrojů… Drag&Drop přesun schůzky…

ART&MIS SHARE POINT API

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro odesílání souborů do SharePoint, Drag&Drop …, práce s metadaty.

ART&MIS SMS GATEWAY

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro rozesílání SMS zpráv přes SMS bránu.

ART&MIS EXPORT GUARD

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro hlídání exportů záznamů ze zadaných entit.

Pro vybrané entity je možné sledovat, jaká data a kým byla ze systému exportována. Sledování exportů je možné nastavit od určitého počtu exportovaných záznamů.

Chcete bezplatnou konzultaci? Neváhejte a kontaktuje nás.