CCV - 2015

CCV, s.r.o.

STRUČNÝ POPIS PROJEKTU

Implementace Microsoft Dynamics CRM pro společnost CCV, s.r.o.
 

ROZSAH PROVÁDĚNÝCH PRACÍ


 

O společnosti

Společnost CCV, s.r.o. se specializuje na řešení pro poskytování elektronické výměny dat (EDI). Provozuje konsolidační centrum ORION® a firmám komplexně zabezpečuje bezpapírový oběh obchodních a logistických dokladů. Vyvíjí internetová řešení jako speciální registry a portály také pro státní správu.

Poskytuje dodávky ve vývoji, poradenství a nasazení logistických řešení (WMS), podnikových informačních systémů (ERP, CRM, Business Intelligence) a dalších aplikací pro vybrané oblasti podnikání.

Produktové portfolio je propojeno tak, aby vyhovělo náročným požadavkům zákazníků. Mezi nejvyhledávanější produkty patří B2B řešení ORION EDI, WMS systém CCV Řízený sklad nebo řešení nad Microsoft Dynamics 365

Aktuality & novinky

29
10/2018

Realizované projekty

Doplnili jsme realizované projekty od roku 2002 do roku 2018
26
10/2018

Editovatelný Subgrid pro Dynamics CRM

Podívejte se na náhledy Editovatelného Subgridu v novém designu a s novými funkcemi. Můžete si také vyzkoušet nová řešení pro Dynamics CRM.
11
08/2015

Doplněk pro vytěžování dat

Připravili jsme nový doplněk do CRM, díky kterému lze na formuláři záznamu nebo ve zvláštní HTML stránce zobrazit libovolná data přímo z databáze.
24
07/2012

Dynamics CRM ARES Konektor

Vždy je důležité mít korektní informace o evidovaných společnostech a jejich statutárních zástupcích. K tomu velice dobře poslouží náš ARES konektor, který pracné vyhledávání identifikačních a kontaktních údajů udělá za vás. Vyvužívá pro to službu MFČR ARES.
24
07/2012

Dynamics CRM CrediCheck Konektor

Služba CreditCheck do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP….). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto zaktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem.

© ART&MIS, s.r.o. 2011