ART&MIS Leady CZ

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro komunikaci se službou Leady CZ. Služba Leady CZ umožňuje sledovat návštěvy a identifikovat návštěvníky na webových stránkách a z návštěv vytvářet do CRM Zájemce + Aktivity.

Díky této službě zjistíte, jaká konkrétní firma přišla na váš web, co jí na vašem webu zaujalo a doplní ověřené kontakty.

Jen malé procento firem, co přijdou na váš web, se vám ozve. Díky Leady CZ víte, koho jste zaujali a můžete se mu ozvat vy jako první.

 

Konektor Leady CZ vznikl ve spolupráci se společností Imper.

 

KONTAKT NA AKTUÁLNÍ CENU PRO PARTNERY, PODPORU A OBCHOD

Radek Novák - +420 724121273 - radek.novak@artemis-crm.cz

Martin Skala - +420 773939413 - martin.skala@artemis-crm.cz

Aktuality & novinky

29
10/2018

Realizované projekty

Doplnili jsme realizované projekty od roku 2002 do roku 2018
26
10/2018

Editovatelný Subgrid pro Dynamics CRM

Podívejte se na náhledy Editovatelného Subgridu v novém designu a s novými funkcemi. Můžete si také vyzkoušet nová řešení pro Dynamics CRM.
11
08/2015

Doplněk pro vytěžování dat

Připravili jsme nový doplněk do CRM, díky kterému lze na formuláři záznamu nebo ve zvláštní HTML stránce zobrazit libovolná data přímo z databáze.
24
07/2012

Dynamics CRM ARES Konektor

Vždy je důležité mít korektní informace o evidovaných společnostech a jejich statutárních zástupcích. K tomu velice dobře poslouží náš ARES konektor, který pracné vyhledávání identifikačních a kontaktních údajů udělá za vás. Vyvužívá pro to službu MFČR ARES.
24
07/2012

Dynamics CRM CrediCheck Konektor

Služba CreditCheck do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP….). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto zaktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem.

© ART&MIS, s.r.o. 2011