VMS - 2016

VMS VISION s. r. o. - ekoTAB

STRUČNÝ POPIS PROJEKTU

Implementace Microsoft Dynamics CRM pro společnost VMS VISION s. r. o.
Projekt probíhal ve spolupráci se společností CCV, s.r.o.
Nasazením CRM vyřešila společnost VMS VISION s. r. o. hned několik potřeb najednou. Kromě pozvednutí péče a samotného způsobu práce se svými zákazníky totiž nový systém funguje zejména jako řešení pro řízení distribuční sítě. Systém je dále napojen na stávající ekonomický systém QI.
Díky novému CRM tak s pomocí funkcí, jako je segmentace dealerů, přesná evidence obchodních aktivit, plánování a kontrola obchodníků, automatická tvorba objednávek a šablon nabídek nebo příprava na schůzku se stávajícím či potenciálním zákazníkem, dochází k úspoře významného množství času.
 

ROZSAH PROVÁDĚNÝCH PRACÍ


 

O společnosti

Společnost VMS VISION se zabývá výrobou školních a kancelářských tabulí a dalších prostředků vizuální komunikace pod značkou ekoTAB®.

Aktuality & novinky

29
10/2018

Realizované projekty

Doplnili jsme realizované projekty od roku 2002 do roku 2018
26
10/2018

Editovatelný Subgrid pro Dynamics CRM

Podívejte se na náhledy Editovatelného Subgridu v novém designu a s novými funkcemi. Můžete si také vyzkoušet nová řešení pro Dynamics CRM.
11
08/2015

Doplněk pro vytěžování dat

Připravili jsme nový doplněk do CRM, díky kterému lze na formuláři záznamu nebo ve zvláštní HTML stránce zobrazit libovolná data přímo z databáze.
24
07/2012

Dynamics CRM ARES Konektor

Vždy je důležité mít korektní informace o evidovaných společnostech a jejich statutárních zástupcích. K tomu velice dobře poslouží náš ARES konektor, který pracné vyhledávání identifikačních a kontaktních údajů udělá za vás. Vyvužívá pro to službu MFČR ARES.
24
07/2012

Dynamics CRM CrediCheck Konektor

Služba CreditCheck do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP….). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto zaktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem.

© ART&MIS, s.r.o. 2011