ESSOX (KB&SG Group) - 2007

ESSOX (KB&SG Group) - 2007

Stručný popis projektu

Příprava implementace CRM řešení pro obchodní a marketingový tým a kontaktní centrum. Prvotním úkolem projektu byla definice uživatelských požadavků a příprava zadávací dokumentace pro výběrové řízení.

V čase realizace jsme zajišťovali služby pro zákazníka v oblasti revize analytických a designových dokumentů a kontroly implementovaných funkčností za stranu zákazníka.

 

 

ROZSAH PROVÁDĚNÝCH PRACÍ

  • Business analýza obchodních a servisních procesů
  • Definice uživatelských požadavků
  • Zadávací dokumentace pro výběr dodavatele CRM
  • Q&A CRM projektu - MS Dynamics CRM 3.0
 

O společnosti

Společnost ESSOX s. r .o. patří mezi nejvýznamnější nebankovní poskytovatele finančních služeb v České republice. Společnost je významným členem finanční skupiny Komerční banky a také patří do mezinárodní finanční skupiny Société Générale.

Aktuality & novinky

29
10/2018

Realizované projekty

Doplnili jsme realizované projekty od roku 2002 do roku 2018
26
10/2018

Editovatelný Subgrid pro Dynamics CRM

Podívejte se na náhledy Editovatelného Subgridu v novém designu a s novými funkcemi. Můžete si také vyzkoušet nová řešení pro Dynamics CRM.
11
08/2015

Doplněk pro vytěžování dat

Připravili jsme nový doplněk do CRM, díky kterému lze na formuláři záznamu nebo ve zvláštní HTML stránce zobrazit libovolná data přímo z databáze.
24
07/2012

Dynamics CRM ARES Konektor

Vždy je důležité mít korektní informace o evidovaných společnostech a jejich statutárních zástupcích. K tomu velice dobře poslouží náš ARES konektor, který pracné vyhledávání identifikačních a kontaktních údajů udělá za vás. Vyvužívá pro to službu MFČR ARES.
24
07/2012

Dynamics CRM CrediCheck Konektor

Služba CreditCheck do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP….). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto zaktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem.

© ART&MIS, s.r.o. 2011