Blog

Začátek jde ztuha... (29.1.2010)

Poté co jsem ve velice dobrém odešel ze společnosti Microsoft na vlastní nohu jsem se ocitl před několika problémy.

  • Byl jsem zvyklý nasávat mnoho informací z interní MS mailové komunikace, kde je mnoho zájmových skupin. Samozřejmě, že pro mě byly nejdůležitější ty na téma Dynamics CRM. Toto mi začalo chybět.
  • Jako zaměstnanec Microsoftu jsem měl i přímý kontakt na odborníky v tomto oboru.
  • Mohl jsem využít interní systémy a zdroje informací.

Toto skončilo a mě samozřejmě tato komunita chybí.

Je ale pravda, že fandů Dynamics CRM je u nás i ve světě mnoho a protože nevím, že by byl někde ucelený český portálek na toto téma, rozhodl jsem se takový založit a alespoň prvotně do něj shrnout nejzajímavější informace z této oblasti.

Do budoucna předpokládám, že zdrojem informací budete i vy, kteří tyto řádky právě čtete.

 

Neváhejte mě se svými nápady kontaktovat:

Skype: radek.artemis

Telefon: +420 724121273

e-mail neuvádím kvůli spamům, ale umístím zde kontaktní formulář.

K dispozici jsou vám i názory ke článku na této stránce.

 

Komentáře ke stránce:

Kontaktní informace:
Vzkaz:
Sem opište text z animace:

Aktuality & novinky

11
08/2015

Doplněk pro vytěžování dat

Připravili jsme nový doplněk do CRM, díky kterému lze na formuláři záznamu nebo ve zvláštní HTML stránce zobrazit libovolná data přímo z databáze.
20
07/2015

Editovatelný Subgrid pro Dynamics CRM 2015

Podívejte se na náhledy Editovatelného Subgridu v novém designu a s novými funkcemi. Můžete si také vyzkoušet nová řešení pro Dynamics CRM 2015.
24
07/2012

Dynamics CRM ARES Konekror

Vždy je důležité mít korektní informace o evidovaných společnostech a jejich statutárních zástupcích. K tomu velice dobře poslouží náš ARES konektor, který pracné vyhledávání identifikačních a kontaktních údajů udělá za vás. Vyvužívá pro to službu MFČR ARES.
24
07/2012

Dynamics CRM CrediCheck Konektor

lužba CreditCheck do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP….). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto zaktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem.
16
04/2012

Dynamics CRM 2011 a Editovatelný Subgrid

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM 2011 Addon pro vytváření editovatelných oblastí (subgridy) v rámci detailního formuláře záznamu. Reaguje tak na častý požadavek uživatelů Dynamics CRM, kteří jsou zvyklí na komfort při vstupování dat, kterou jim umožňuje Excel. Tedy vkládat a upravovat informace bez otevírání editačních oken, přímo v seznamu záznamů.

© ART&MIS, s.r.o. 2011