Microsoft Dynamics CRM 2011 a CreditCheck Konektor

Microsoft Dynamics CRM 2011 a CreditCheck Konektor - kliknutím zvětšit
ART&MIS Dynamics CRM CreditCheck

Služba CreditCheck do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP….). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto zaktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem. Při hodnocení kredibility firmy je také nutné kontrolovat kondici vlastníků, dceřiných firem atd. Rovněž nelze podcenit historická data. Pokud například Vašemu odběrateli před měsícem exekutor v dražbě prodal nemovitost za účelem uspokojení nedobytných pohledávek, tuto informaci dnes nikde nenajdete.

 

Zásadní problém tedy spočívá v tom, že dat je příliš mnoho (a tempo růstu se stále zvyšuje), jejich pořízení je časově velmi náročné a neustálé vyhodnocování je v běžném firemním provozu takřka nemožné.

 

Služba Creditcheck tento problém řeší! Nad celou databází integrující dostupné informační zdroje neustále uplatňuje na každou českou firmu komplexní sadu cca 185 creditrisk pravidel. Jakmile nalezne shodu, vystaví oranžový nebo červený semafor.

 

Toto vše Vám zprostředkujeme přímo k záznamům ve Vašem CRM systému.

 

Zkušební verze

Funkčně je zkušební verze plnohodnotná. Verze je omezena občas se objevující hláškou :)

 

DYnamics CRM creditcheck konektor

Popis funkčností

  • Periodická aktualizace statusů společností ve službě CreditCheck
  • Zobrazení stavů společností na detailné kartě
  • Přímý link na podrobné informace o společnosti ve službě CreditCheck

Pro plnou funkčnost potřebujete tato naše spravovaná řešení:

Importujte spravovaná řešení v následujím pořadí:

  • ArtCore
  • ArtExtCore
  • CreditCheck
 

Ke stažení

Spravovaná řešení:

Dokumentace:

  • ArtCreditCheck - postup instalace.pdf
stáhnout soubor / download file
 

Kontakt na aktuální cenu pro partnery, podporu a obchod

Radek Novák - +420 724121273 - radek.novak@artemis-crm.cz

Martin Skala - +420 773939413 - martin.skala@artemis-crm.cz

 

Aktuality & novinky

11
08/2015

Doplněk pro vytěžování dat

Připravili jsme nový doplněk do CRM, díky kterému lze na formuláři záznamu nebo ve zvláštní HTML stránce zobrazit libovolná data přímo z databáze.
20
07/2015

Editovatelný Subgrid pro Dynamics CRM 2015

Podívejte se na náhledy Editovatelného Subgridu v novém designu a s novými funkcemi. Můžete si také vyzkoušet nová řešení pro Dynamics CRM 2015.
24
07/2012

Dynamics CRM ARES Konekror

Vždy je důležité mít korektní informace o evidovaných společnostech a jejich statutárních zástupcích. K tomu velice dobře poslouží náš ARES konektor, který pracné vyhledávání identifikačních a kontaktních údajů udělá za vás. Vyvužívá pro to službu MFČR ARES.
24
07/2012

Dynamics CRM CrediCheck Konektor

lužba CreditCheck do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP….). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto zaktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem.
16
04/2012

Dynamics CRM 2011 a Editovatelný Subgrid

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM 2011 Addon pro vytváření editovatelných oblastí (subgridy) v rámci detailního formuláře záznamu. Reaguje tak na častý požadavek uživatelů Dynamics CRM, kteří jsou zvyklí na komfort při vstupování dat, kterou jim umožňuje Excel. Tedy vkládat a upravovat informace bez otevírání editačních oken, přímo v seznamu záznamů.

© ART&MIS, s.r.o. 2011